4. Fi* Ne* Tea Disco Party

02.04.2012 22:44

 

Máš rád/ rada tanec a dokážeš sa pri ňom odreagovať? Nepotrebuješ k tomu alkohol, vyhovuje Ti priestor, ktorý nie je plný cigaretového dymu a tiež nemáš rád/ rada, keď sa na Teba z každej strany niekto tlačí?
 

V tom prípade Ťa pozývame na v poradí už 4. Fi* Ne* Tea Disco Party, ktorá sa bude konať 19.4.2012, t.j. vo štvrtok, o 21:30 už tradične na Moyzesovej 62.

 

Tieto diskotéky sú aj pre Teba, a preto  nás veľmi poteší, ak nám dáš vedieť o svojich postrehoch a návrhoch na vylepšenie a skvalitnenie týchto diskoték. Môžeš nám to povedať osobne v našej čajovni alebo mailom na cajovnalachajroi@gmail.com.

 

!!! Prosíme o pomoc !!!

A taktiež by sme Ťa chceli poprosiť o pomoc. Realita doteraz bola taká, že celú prípravu aj upratovanie po diskotéke sme ťahali cca traja až piati, ale ďalej už nevládzeme... Ak sa nenájdu dobrovoľníci, ktorí by boli ochotní pomôcť, v budúcnosti sa Fi* Ne* Tea Disko Party konať nebude. Preto Ťa prosíme, ak by si vedel/ a pomôcť, tak neváhaj :)

Pomoc spočíva konkrétne v službách: príprava priestorov, výzdoba, prevoz bufetu, pomoc v bufete, pomoc usporiadateľom, upratovanie...

Časovo je to nasledovné:

- pred diskotékou od cca 16:00

- počas diskotéky v čase od 21:30 do 3:00

- po diskotéke od cca 3:00/ 4:00 do 7:00

Kto by mal záujem pomôcť, kontaktujte, prosím, do 10.4. 2012 (utorok) Máriu Tkáčovú alebo Romana Kušníra osobne, prípadne mailom- cajovnalachajroi@gmail.com.

Ďakujeme :)

 

 

LACHAJ ROI - " Púšt robí krásnou to, že niekde v sebe ukrýva studňu "

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode